reklam
reklam

SON DAKİKA

Bodrumlu Gazetesi
reklam

Hayaller Diyarı Reklam Ajansı

Hakkımızda
Hayaller Diyarı, bir Karia Group ticari markası olarak yola çıkmıştır. Bodrum Yarımadasın da modern, teknolojik ve yenilikçilik anlayışını benimseyen tasarım işçiliği ve dijital teknolojinin yaratıcı kullanımı konusunda uzmanlaşmış ve iletişim alanındaki neredeyse tüm disiplinleri bir arada toplamıştır. Kurumsallaşma konusunda hedef kitlenin istediği doğrultuda özgün içerikler üretmeyi hedeflemiştir.
İletişim teknolojilerinin her alanında, yüksek teknolojik çözümler ve yaratıcı içerikler üreten bir anlayışı benimsemiştir. Pazarlama stratejilerini, kalkınma ilkelerini esas alarak öncelikli inovasyonu süreci olarak görmüş ve paylaşımcı yönetim yaklaşımıyla ele almıştır. Aynı zamanda Baskı hizmetlerinin her alanında, teknolojik gelişmeleri takip ederek Bodrum Yarımadasında matbaanın yeni yüzü olmayı başarmıştır. Uzman ekibi ile baskı hizmetleri, tasarım, yaratıcı içerik, web ve internetin her alanında detaylı hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyeti bilincini benimsemiştir.
Gerçek ve etkili bir üretim ortamı yaratmanın yolu biz bilincinden geçmektedir, Hayaller Diyarı bu bilincin tüm çalışanlarına kazandırılmasını önemsemiştir.

Misyon
Reklam, tasarım ve teknoloji sektöründe yeni uygulamalar keşfederek, pazarlama strateji yöntemleriyle özgün, yerel içerikleriyle her markanın doğru kitleye, doğru yöntemlerle ve doğru pazara ulaşmasını sağlamak.

Hayaller Diyarı “Hiçbir Hayal Yeterince İmkânsız Değil” ilkesini benimsemiştir.

Vizyon
Hedef kitlesinin kurumsal kimlik ve reklam anlayışını, teknolojik alışkanlıklarını değiştirerek yeni ve yaratıcı birçok alternatif sunarak, kendi alanında rekabet gücünü, farkındalığını ve farklılığı arttırmak.

Karia Group
İş dünyasında grubumuz ilk şirketini 2004 yılında kurmuştur. Turizm alanında ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla oluşturulan bu girişim, daha sonra “Karia Group” adını alacak yapılanmanın ilk adımı olmuştur.
Firmamız, teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır. Hedefi, paydaşları için artan oranda katma değer üretmek olan firmamız gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin tümünde kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır.
Firmamız kurum kültürünü; yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık, ekip çalışması oluşturmaktadır.

Faaliyet Gösterdiğimiz Sektörler

–Seyahat Acenteciliğe
–Uzun ve Kısa Dönem Araç Kiralama
–Çağrı Merkezi Hizmetleri
–Vip Taşıma ve Kiralama Hizmetleri
–Bilişim ve Yazılım Çözümleri
–Dijital Reklam Ajansı
–Ofset ve Matbaa

Markalarımız

–EkonomikTransfer.Com
–HayallerDiyari.Com

Hayaller Diyarı,

Tasarım işçiliği ve dijital teknolojinin yaratıcı kullanımı konusunda uzmanlaşmış bir tasarım stüdyosudur ,
Profesyonel ekibi ile küçük ve çok deneyimli bir ekip ile teşvik edici, zorlayıcı ve zevkli olan işi markalaştırma ve tasarımlarını yapmaktır .
Küçük, büyük projeler, markalar, ajanslar ve kurumlar ile birlikte çalışarak sofistike ve sürdürülebilir tasarım ve yazılım çözümleri geliştiriyoruz

Kurumsal Künye
Hayallerdiyarı Reklam Teknoloji ve İnternet Bilgi Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Cumhuriyet mah. Kıbrıs şehitleri cad. Oasis AVM No: 83 / 208 – 49 Bodrum – Muğla

Telefon : 0252 606 0 303

Web : https://www.hayallerdiyari.com

E-Posta: bilgi@hayallerdiyari.com

Vergi Dairesi : Bodrum

Vergi Numarası : 4600516903

Mersis Numarası: 0460051690300001

Firma YetkilisiTürkcan Akdeniz
Yetkili Telefon0507 637 33 30
Telefon0252 606 0 303
Faks
Web Sitesihttps://hayallerdiyari.com
E-Postabilgi@hayallerdiyari.com
Firma AdresiCumhuriyet mah. Kıbrıs şehitleri cad. Oasis AVM No: 83 / 208 - 49 Bodrum - Muğla
İl / İlçeBodrum
SektörlerBilişim
reklam
Bu firma 21 Mayıs 2018 - 9:48 'de eklendi ve 227 görüntüleme kez görüntülendi.
reklam
SON EKLENEN FİRMALAR
reklam
SON DAKİKA